Start Uroda i Zdrowie Algi jako ekologiczny sposób na wzmocnienie organizmu


 

Galeria fryzur modnych: włosy krótkie

Zastanawiasz się jak odświeżyć swój wizerunek? Jesteś...

 

Antidotum na syndrom Jet Lag

 

Błyszczący lakier do paznokci o zabawnej nazwie

Chyba każda młoda dziewczyna pragnie wyglądać atrakcyjn...

 

Śródziemnomorski aromat Versace Versense

Ekskluzywna marka Versace zaprezentowała w tym roku nową ...

Warning: Parameter 1 to plgContentPageTitle() expected to be a reference, value given in /libraries/joomla/event/dispatcher.php on line 136

Algi jako ekologiczny sposób na wzmocnienie organizmu

AddThis Social Bookmark Button

jestO tym, że spożywanie kwasów tłuszczowych Omega 3 jest dla prawidłowego funkcjonowania organizmu niezbędne, obecnie nie trzeba chyba nikogo przekonywać. Powszechnie wiadomo, że to właśnie dzięki nim mamy piękną skórę, włosy, doskonałą pamięć, a także pozytywne samopoczucie. Największe ilości tego cennego tłuszczu znajdują się w rybach, owocach morza, a także orzechach i migdałach.

Surowce naturalne nie są jednak towarem nieskończonym, dlatego tak ważne jest, abyśmy wdrażali do swojego jadłospisu również suplementy. Jednym z ekologicznych rozwiązań jest spożywanie alg, które wzmacniają system immunologiczny, a nawet działają przeciw nowotworowo.

jest   jest

Współczesne badania dowodzą, że algi morskie mają istotny wpływ również na aktywność naszego mózgu. Dlatego warto sięgnąć po te rośliny w każdej dostępnej nam postaci. Na polskim rynku istnieje szereg produktów w postaci tabletek zawierających tą cenną substancję, takich jak chociażby Algi Chlorella (producent Taiwan Chlorella Manufacturing) czy Algi-mix (Sanbios). Bez wątpienia dobrze jest stosować tego typu profilaktykę zdrowotną, aby uniknąć niepotrzebnych dolegliwości.

jest


jest

 

Komentarze (0)

Napisz Komentarz

smaller | bigger

busy
 


Podobne artykuly: